Osobní
 • Osobní
 • Podnikatelé
 • Firmy a veřejná správa
Osobní
 • Osobní
 • Podnikatelé
 • Firmy a veřejná správa

20% sleva na produkty American Tourister Samsonite

doporučené

 • Pořiďte si kvalitní a praktické zavazadlo značky Samsonite. Sleva 20 % platí na vybrané produkty, které naleznete v přiloženém souboru včetně podrobných podmínek k čerpání slevy.
 • Nabídka platí do 31. 12. 2018.

Vybírat můžete z nabídky produktů:

Air Force 1
Kufry Air Force 1 jsou ideálním společníkem na cesty. Spinner 66 a 76 jsou navíc Expandabel – tzn., že v případě potřeby se dají rozevřít a vejde se do nich mnohem více. Kufry této řady jsou vyrobeny ze 100% polykarbonátu. Garance 3 roky.

Soundbox
Designově velmi povedená nová řada kufrů s TSA zámkem. Všechny velikosti s rozšiřitelnou kapacitou. Skvělý poměr mezi kvalitou a cenou. Garance 3 roky.

Wavebreaker
Unikátní design se zvlněným povrchem pomáhá ochránit Váš kufr před poškrábáním. V nabídce jako praktický set palubního a cestovního kufru. Garance 3 roky.

Airbeat
Nádherná řada kufrů z nabídky tzv. Soft side kolekce – super lehká řada z plně organizovaným vnitřním prostorem. Některé modely s možností rozšíření kapacity. Garance 3 roky.

Summer Voyager
Nadčasový a zároveň moderní design tzv. "látkového" kufru a tašky, vhodného nejen na dovolenou, ale i na služební cesty. Garance 3 roky.

Bon Air
Super lehké kufry řady BON AIR s inovativním designem, perfektním vnitřním uspořádáním – víceúčelovými vnitřními kapsami, fixačními pásy v široké paletě barevných provedení a 3bodovým TSA zámkem prostě nemají chybu. Jsou vyrobeny ze 100% polykarbonátu.

Traclite
Řada Traclite nabízí klasický palubní kufr spolu se středním a velkým kufrem, které mají zároveň rozšířitelnou kapacitu. Garance 3 roky.

Wavebreaker R2D2
Super kolekce pro milovníky Star Wars. Kufry 67 a 77 mají 3Digit TSA zámek. Neobsahují PVC.

Wavebreaker Disney
Kolekce pro děti a mladistvé, čemuž odpovídá i volba materiálů – vysoce kvalitní bez obsahu PVC a s oblíbeným Disney motivem.

Jak čerpat výhodu

 1. Klikněte na tlačítko Získejte výhodu.
 2. Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury.
 3. Obdržíte SMS se slevovým kódem.
 4. Kód vložte do e-mailové objednávky na: jlaitl@ideafix.cz nebo sdělte v telefonické objednávce na čísle: 603 575 114.
 5. Přečtěte si podrobné informace o uplatnění slevy.

Pravidla čerpání

Platnost kódu

 • Slevový kód má platnost 14 kalendářních dnů, nejpozději však 31. 12. 2018.
Podmínky používání cookies